تخت بیمارستانی||تشک بیمارستانی||زخم بستر

تبلیغات

درباره وب


امکانات وب


تخت بیمارستانی||تشک بیمارستانی||زخم بستر

تجهیزات هتلینگ بیمارستان
 

شرکت ساتراپ طب مد

 http://www.satraptebmed.com/

 

شرکت ساتراپ طب مد فعالیت خود را در ابتدا با تولید تخت مکانیکی اطفال آغاز و به مرور سایر تجهیزات هتلینگ بیمارستانی از جمله تخت های الکتریکی اطفال، تخت های بزرگ سال اعم از مکانیکی و الکتریکی، برانکارد، تخت همراه بیمار، کمد کنار تخت (لاکر) ، زخم بستر ، میز غذای بیمار، انواع ترالی اعم از ترالی پانسمان، ترالی حمل دارو، ترالی اورژانس، انواع پله کنار تخت و سایر تجهیزات هتلینگ بیمارستان را به تولیدات خود افزوده است. برتری این سازمان و موفقیت در بازارهای رقابتی نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد: tik نیروی انسانی متخصص و کار آمد tik ظرفیت بالای تولید tik تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری tik کیفیت برتر تولیدات tik تولید مطابق با استاندارد ملی مختص هر محصول

زخم بستر،تخت بیمارستان ،تخت بیمارستان|زخم بستر

 

خوشنودم که این سایت توانسته است پل ارتباطی ما بین شرکت ساتراپ طب مد و مشتریان عزیزمان باشد.
خانواده ساتراپ طب مد از بدو تاسیس شرکت هدف اصلی خود را در رضایت مندی مشتری از طریق تولید محصولات با کیفیت و در شأن ملت عزیزمان قرار داده است. اکنون پس از 6 سال فعالیت در آغاز این راه بسی دشوار چشم امید به راهنمایی ها و نظرات شما عزیزان دارد که بتواند در این راه همچنان ثابت و استوار قدم بردارد.
در دنیای سراسر رقابت امروز که شرکت های خارجی و داخلی هر کدام به نحوی سعی در گرفتن سهم بیشتری از این بازار را دارند، ما سعی داریم تا همگام با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از لوازم، ابزار و ماشین آلات پیشرفته محصولاتی را بر اساس خواسته مشتریان تولید و فراهم نماییم و تلاشمان بر این است تا با وجود هزینه های گزاف برای سازمان و بحران های اقتصادی موجود در کشور، همواره بر هدف خود که ارائه محصولاتی با کیفیت بالا می باشد، پایدار بمانیم.

علل ایجاد زخم بستر

یکی از علل زخم بستر فشاری اینست که به علت فشرده شدن ممتد پوست بین برجستگی استخوانی زیرین از یک طرف و سطح بستر از طرف دیگر مویرگ های تغذیه کننده پوست مسدود میشوند.تا وقتی فشار برقرار است این مویرگ ها بسته می مانند.در یک انسان سالم فرد در هنگام خواب بطور غیر ارادی مرتبا وضعیت خود را عوض میکند و به این ترتیب محل هایی که از پوست را که زیر فشار قرار میگیرند را مرتبا تغییر میدهند و به این ترتیب اجازه میدهد که به طور نوبتی به همه قسمت های پوست زیر بدن خون برسد.اما در یک فرد بیمار این مکانیسم خوب کار نمیکند، بیمار مدت طولانی در یک وضعیت ثابت دراز میکشد. نتیجه آنست که پوست قسمتی که مدت طولانی بدون جریان خون مانده است قطع شده و آن قسمت از پوست می میرد و زخم بستر ایجاد میشود. مکانیسم دیگر اینست که در حین مراقبت از یک بیمار در بسیاری اوقات، فرد مراقب بیمار را به روی ملحفه یا بستر میکشد این کشیده شدن پوست بخصوص اگر کمی هم مرطوب باشد موجب اصطکاک زیاد بین پوست و سطح زیرین شده و به پوست آسیب میزند گاهی هم بر اثر نیرو هایی که در دو جهت مختلف بر پوست و استخوان وارد میشوند آسیب ایجاد میشود.بطور مثال بیماری که روی تخت خوابیده اگر پشت تخت در زیر سر بیمار بالاتر باشد بیمار به سمت پایین سر میخورد در این حال پوست زیر باسن بعلت اصطکاک یا ملحفه ثابت مانده ولی استخوان خاجی و دنبالچه بعلت وزن بیمار به سمت پایین تخت حرکت میکنند این مکانیسم موجب کشیده شدن عروق زیر پوست و آسیب به خون رسانی پوست میشود در نتیجه زخم بستر ایجاد میشود.

 

 

زخم بستر

 

تخت بیمارستان ،

 

تخت بیمارستان|زخم بستر


همچنین با برقراری سیستم های مدیریت کیفیت و بهره گیری از نیروهای آموزش دیده و تحصیل کرده در کلیه قسمت های کارخانه اعم از پرسنل تولید، فروش و بازاریابی و مسئولین کنترل کیفی تلاش می نماییم تا از امکانات و تجهیزات موجود بالاترین بهره وری را داشته باشیم.
امید است با راهنمایی ها و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به اهدافمان که برآورده کردن نیاز مشتریان عزیزمان بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی می باشد یاری فرمایید.

تلفن:041-34200650
موبایل: 09127195617
فکس: 04134217293 
ایمیل: info[at]satraptebmed.com
آدرس: تبریز، شهرک صنعتی شهید رجائی، ضلع جنوبی، 20 متری پنجم غربی، پلاک 14

http://www.satraptebmed.com/

http://www.satraptebmed.com/contacts/

http://www.satraptebmed.com/Agency

http://www.satraptebmed.com/affiliate

http://www.satraptebmed.com/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%81%D8%A7%D9%84.html/?mode=grid

http://www.satraptebmed.com/%D8%AA%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%B3%D8%A7%D9%84.html/?mode=grid

http://www.satraptebmed.com/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF.html/?mode=grid

http://www.satraptebmed.com/%D8%AA%D8%B4%DA%A9-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C.html/?mode=grid

http://www.satraptebmed.com/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA.html/?mode=grid

http://www.satraptebmed.com/about-us

http://www.satraptebmed.com/why-us

http://www.satraptebmed.com/seo-message

http://www.satraptebmed.com/company-gallery/

http://www.satraptebmed.com/certificates-and-construction-permits/

http://www.satraptebmed.com/guestbook/

http://www.satraptebmed.com/bulkbuying

http://www.satraptebmed.com/shopping-guide

http://www.satraptebmed.com/customer-service

http://www.satraptebmed.com/howto-pay

http://www.satraptebmed.com/sales/guest/form/

http://www.satraptebmed.com/faq/

http://www.satraptebmed.com/blog/

تخت بیمارستان

زخم بستر

هتلینگ بیمارستان

ساتراپ طب مد

خرید تخت بیمارستان

فروش تخت بیمارستان

تشک بیمارستان


برچسب‌ها: تخت بیمارستان.زخم بستر.خرید تخت بیمارستان.فروش تخت بیمارستان.تشک بیمارستان,

صفحات سایت